Mycie elewacji

Oferujemy czyszczenie i impregnację elewacji. Do tego celu stosujemy specjalistyczną chemię oraz urządzenia wysokociśnieniowe.

Proponujemy czyszczenie: betonu, cegły, sidingu , klinkieru, kamienia naturalnego (piaskowca, marmuru, granitu i innych), tynku na ociepleniu (akrylowe, cementowo-wapienne) , hal stalowych oraz z blachy trapezowej.

Usuwamy wszelkie zabrudzenia powstałe na drodze oddziaływania środowiska naturalnego oraz działalności człowieka takie jak: grzyby, glony, mchy, zacieki rdzy, osad, kurz.

Czyszczenie elewacji bez rusztowań

Elewacje budynków są szczególnie narażone na działanie takich czynników jak opady deszczu, śniegu, mróz, zadymienie, zanieczyszczone środowisko, co powoduje stopniowe pogarszanie się wyglądu materiałów, z których zostały wykonane. Sposobem na ładną, estetyczną, czystą i zadbaną elewacje jest jej umycie. Nasza oferta proponuje mycie elewacji wszelkiego typu techniką alpinistyczną, czyli bez rusztowań, a to właśnie, w zdecydowany sposób, wpływa na obniżenie kosztów. Mycie wykonujemy na każdej wysokości metodą wysokociśnieniową wodą ciepłą i zimną oraz środkami biodegradalnymi. Po umyciu w ofercie jest również zabezpieczenie elewacji przyszłościowo przed nawrotem pleśni, grzybów, mchów, porostów szczególnie od strony północnej. W ten sposób przygotowane ściany lepiej sobie radzą z brudem biologicznym i mechanicznym nanoszonym przez warunki atmosferyczne. Po tak zabezpieczonych ścianach brud lepiej spływa, a budynek jest dłużej estetyczny.

Czysta elewacja to wizytówka każdej firmy oraz domu. Dzięki nam, Twoje brudne ściany odzyskają swoje pierwotne kolory i właściwości.

mycie elewacji Katowice
mycie elewacji Śląsk