Mycie elewacji

Oferujemy czyszczenie i impregnację elewacji. Do tego celu stosujemy specjalistyczną chemię oraz urządzenia wysokociśnieniowe.

Proponujemy czyszczenie: betonu, cegły, sidingu , klinkieru, kamienia naturalnego (piaskowca, marmuru, granitu i innych), tynku na ociepleniu (akrylowe, cementowo-wapienne) , hal stalowych oraz z blachy trapezowej.

Usuwamy wszelkie zabrudzenia powstałe na drodze oddziaływania środowiska naturalnego oraz działalności człowieka takie jak: grzyby, glony, mchy, zacieki rdzy, osad, kurz.

W sprawie dostępnych terminów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Tel. 733 273 163

kontakt@alpingol.pl

Czyszczenie elewacji bez rusztowań

Elewacje budynków są szczególnie narażone na działanie takich czynników jak opady deszczu, śniegu, mróz, zadymienie, zanieczyszczone środowisko, co powoduje stopniowe pogarszanie się wyglądu materiałów, z których zostały wykonane. Sposobem na ładną, estetyczną, czystą i zadbaną elewacje jest jej umycie. Nasza oferta proponuje mycie elewacji wszelkiego typu techniką alpinistyczną, czyli bez rusztowań, a to właśnie, w zdecydowany sposób, wpływa na obniżenie kosztów. Mycie wykonujemy na każdej wysokości metodą wysokociśnieniową wodą ciepłą i zimną oraz środkami biodegradalnymi. Po umyciu w ofercie jest również zabezpieczenie elewacji przyszłościowo przed nawrotem pleśni, grzybów, mchów, porostów szczególnie od strony północnej. W ten sposób przygotowane ściany lepiej sobie radzą z brudem biologicznym i mechanicznym nanoszonym przez warunki atmosferyczne. Po tak zabezpieczonych ścianach brud lepiej spływa, a budynek jest dłużej estetyczny.

Czysta elewacja to wizytówka każdej firmy oraz domu. Dzięki nam, Twoje brudne ściany odzyskają swoje pierwotne kolory i właściwości.

mycie elewacji Katowice
mycie elewacji Śląsk