Malowanie elewacji

Mając na uwadze fakt, że elewacja powinna być wizytówką budynku, dokładamy wszelkich starań, ażeby tak się stało. Oferujemy malowanie elewacji różnego typu z zastosowaniem techniki alpinistycznej, czyli bez użycia rusztowań. Takie rozwiązanie obniża koszty i chroni budowle przed zniszczeniem. Nasi pracownicy to wykwalifikowani alpiniści, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracach wysokościowych. Malowanie wykonujemy nowoczesnymi farbami elewacyjnymi, odpornymi na działanie warunków atmosferycznych oraz promieniowania ultrafioletowego.

Elewacja to szczególna część budynku, dlatego wymaga specjalnego traktowania. Większość metod malowania i mycia elewacji zakłada wykonywanie tych czynności z rusztowania. Jego ustawienie na dużej wysokości wymaga przytwierdzenia do budynku, co dodatkowo niszczy elewację.

Z tego powodu w swojej pracy wykorzystujemy technikę alpinistyczną. Malowanie i mycie elewacji wykonujemy bez konieczności użycia stacjonarnego rusztowania. Rusztowaniem dla naszych pracowników jest system lin i specjalistycznych przyrządów, których użycie umożliwia swobodny zjazd oraz podchodzenie. W ten sposób tworzymy rusztowanie wiszące pozwalające na dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc.

W sprawie dostępnych terminów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Tel. 733 273 163

kontakt@alpingol.pl

 

Nasi pracownicy to specjaliści, którzy zostali kompleksowo przeszkoleni z wykorzystania technik pracy na wysokości. To także wykwalifikowani alpiniści, którzy o swojej pracy wiedzą niemal wszystko. Posiadają również wymagane szkolenia BHP oraz pozwolenia.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi i korporacyjnymi. Odbiorcami naszych usług są często także wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, których wymagania i potrzeby w wielu przypadkach są specyficzne. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta, począwszy od fachowego i profesjonalnego doradztwa, a skończywszy na wykonaniu wszystkich niezbędnych prac.